Renaissance Boca Raton Hotel

$$$$|Megtekintés a térképenBoca Raton, Amerikai Egyesült Államok|
75 fotó
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Renaissance Boca Raton Hotel
$$$$

Leírás

Az egy üzleti körzetben található 4 csillagos Renaissance Boca Raton Hotel úszómedencét és fitneszközpontot kínál. Mialatt a vendégek a Boca Raton Művészeti Múzeum területétől 3 km-re lévő szálláson tartózkodnak, használhatják a fitnesz órákat és különféle kikapcsolódási lehetőségeket.

Elhelyezkedés

A hotel kiváló elhelyezkedést élvez Boca Raton közvetlen szívében. A Boca Raton városi hoteltől nagyjából 4 km-re elérhető a Yamato bozótos természeti terület. A Town Center at Boca Raton bevásárlóközpont alig 1 km-re, valamint a Villa Rica 9 km-re található a szállás területétől.

A Renaissance Boca Raton Hotel pár percnyi autóútra van a Flix Florida Atlantic University buszmegállótól.

Szobák

A dohányzásmentes hotel 189 szobával várja vendégeit, amelyek vasalóval, vasalódeszkával és klímaberendezéssel, valamint síkképernyős műholdas TV-vel felszereltek. Egyes szobákhoz egy magán fürdőszoba tartozik háziköntösökkel felszerelve. Ezekből a szobákból a Boca Raton városi ingatlan kilátást nyújt a városra.

Étkezés

Élvezze az amerikai fogásokat a helyszínen található amerikai Meat Market étteremben.

Szabadidő & Üzlet

Végül, a Boca Raton városi Renaissance biztosít tárgyalót és üzletközpontot, ahol faxkészülék elérhető.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
16:00-23:59 órától
11:00 előtt
Kényelmi szolgáltatások
privát parkoló a helyszínen található USD 10 naponta áron.
Vezeték nélküli internet elérhető ingyen.
Egyéb információ
Reggeli
US$35 személyenként per nap ellenében teljes reggeli reggelit szolgálnak fel. 
Gyermekek és pótágyak
A szobában nem helyezhető el kiságy. 
Házi kedvencek
Háziállatok külön kérvényezéssel engedélyezettek.
Épület
Felújítás éve:2007
Emeletek száma:5
Szobák száma:252
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Club szoba
  • Max:
    2 személy
Club felső emeleti King szoba
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    1 nagy franciaágy
Basic szoba
  • Max:
    2 személy
Mutasson még 5 szobatípustKevesebb

Felszereltség

Főbb felszerelések

WiFi

Wi-Fi

Parkolás

USD 10 naponta

Poggyászmegőrző
24 órás szolgáltatások

24 órás recepció

Étel/ Ital

Étterem

Fitnesz/ Tornaterem

Fitneszközpont

Úszómedence

Feszített víztükrű panorámamedence

TV

LCD TV

Sport & Fitness

  • Fitneszközpont
  • Golfpálya

Szolgáltatások

  • Vegytisztítás
  • Idegenvezetés/Jegyiroda

Étkezés

  • Étterem

Business

  • Business center
  • Tárgyaló/bankett létesítmények
  • Fax/fénymásolás

Gyermekeknek

  • Kiságyak

Spa és szabadidő

  • Feszített víztükrű panorámamedence
  • Napozóágyak
  • Sekély végű medence

Kilátás

  • Kilátás a medencére

Szobai kényelmek

  • Légkondicionálás
  • Fűtés
  • Ülősarok
  • Belső udvar
  • Tea és kávéfőző
  • Étkezőasztal
  • Vasaló eszközök

Fürdőszoba

  • Ingyenes piperecikkek

Média

  • LCD TV
  • AM/FM ébresztőóra

Szobadekoráció

  • Szőnyegezett padló
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Renaissance Boca Raton Hotel paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 42795 HUF
📏 Távolság a központhoz 4.2 km
🗺️ Elhelyezkedés értékelése 7.8
✈️ Távolság a repülőtérhez 23.0 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel, FXE

Elhelyezkedés
utcanézet

Cím
A cím másolva lett.
2000 Nw 19Th Street, Boca Raton, Florida, Amerikai Egyesült Államok, 33431
Térkép
Fedezze fel a hotel elhelyezkedését a panorámaképen
utcanézet
2000 Nw 19Th Street, Boca Raton, Florida, Amerikai Egyesült Államok, 33431
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Serendipity
330 m
Nippers Bar & Grill
460 m
Étterem
Umbria Ristorante
30 m
Étterem
Farmer's Table Boca
290 m
Étterem
Hooters
280 m
Étterem
Nick's New Haven Style Pizzeria & Bar
300 m
Étterem
Shane's Rib Shack
300 m
Étterem
Sushi Masa Japanese Restaurant
300 m
Étterem
MADISONS New York Grill & Bar
530 m
Étterem
Corner Bakery Cafe
360 m
Étterem
Houston's Restaurant
730 m
Étterem
Rocco's Tacos and Tequila Bar
640 m

Renaissance Boca Raton Hotel értékelések

8.3 /10
Nagyszerű
134 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Renaissance Boca Raton Hotel GYIK

Melyik a Renaissance Boca Raton Hotel hotel területéhez legközelebbi repülőtér?
A Renaissance Boca Raton Hotel hotel 25 km-re fekszik a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől és egy 21 perces autóútra van.
Leparkolhatjuk az autónkat az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel területén?
Igen, az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel kínálatában egy nyilvános parkoló elérhető a helyszínen.
A Renaissance Boca Raton Hotel által milyen étkezési lehetőségek elérhetők?
A Renaissance Boca Raton Hotel vendégei a helyszínen afrikai fogásokat élvezhetnek a Meat Market a la carte kínálatából.
Ebédelhetek vagy vacsorázhatok az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel hotel közelében?
Nemzetközi fogásokat élvezhet a közeli Seasons 52 étteremben, mivel csupán egy 6 perces sétára van az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel hotel területétől.
Milyenek az Boca Raton városi hotel szobaárai?
Az Boca Raton városi hotel kezdőára 139 $.
A Renaissance Boca Raton Hotel hotel milyen fizetési módokat fogad el?
A Renaissance Boca Raton Hotel hotel vendégei számára MasterCard, Visa és American Express fizetési lehetőség biztosított, továbbá egyéb fizetési módok szintén elérhetők.
Az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel milyen szobákat kínál?
Queen szoba, King szoba és Deluxe szoba szállástípusok elérhetők az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel kínálatából.
Milyen szolgáltatásokat kínálnak a Renaissance Boca Raton Hotel szobáihoz?
A Renaissance Boca Raton Hotel legtöbb szobája rendelkezik tornáccal és étkezővel, továbbá magán széf biztosított a vendégek biztonságáért.
Vannak üzleti felszerelések az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel kínálatában?
Igen, az Boca Raton városában található Renaissance Boca Raton Hotel tárgyalót és üzletközpontot foglal magába, felszerelve fénymásolóval és faxkészülékkel.
Az Boca Raton városi hotel biztosít takarító szolgálatot?
Igen, az Boca Raton városi hotel mosodát és vegytisztítást kínál.
Van úszómedence a Renaissance Boca Raton Hotel hotel területén?
Igen, a Renaissance Boca Raton Hotel hotel végtelenített medencét biztosít.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba